New Apt, W-Ac In A Central Location I Cohost

  • 21 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

New Apt, W-Ac In A Central Location I Cohost Vilnius розташовані у районі Vilnius Old Town, всього за 7 хвилин ходьби від Гострої брами, і можуть розмістити 2 гостей. Апартаменти розташовані приблизно за 5 хвилин ходьби від залізничного вокзалу Vilnius Bus та за кілька кроків від автовокзалу Geliu st.

Родзинкою апартаментів для гостей є наявність фена і банних рушників у ванній кімнаті. Крім того, також є окремий туалет, душ і пральна машина.

New Apt, W-Ac In A Central Location I Cohost пропонують зручності для самостійного приготування їжі, такі як повністю обладнана кухня, є обідня зона для зручності гостей.

Вільнюська ратуша знаходиться за 1.1 км від апартаментів, а Музей жертв геноциду - на відстані 25 хвилин пішки. До центру Вільнюса можна дійти пішки за 20 хв. Костел Всіх Святих знаходиться на відстані 5 хвилин пішки, а Три хрести - на відстані 2.4 км від New Apt, W-Ac In A Central Location I Cohost. Найближчий аеропорт - Міжнародний Вільнюса, за 5 км від помешкання.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near New Apt, W-Ac In A Central Location I Cohost Вільнюс
Luma Apartments By Reside Baltic
Ціна лише для моб. пристроїв

Luma Apartments By Reside Baltic

8.4
Дуже Добре 47 відгуків
16 м від помешкання
USD 71 USD 64
за ніч
Art Boutique I Old Town Apartments W-Ac I Cohost
Ціна лише для моб. пристроїв

Art Boutique I Old Town Apartments W-Ac I Cohost

9.1
Блискуче 99 відгуків
29 м від помешкання
USD 56 USD 50
за ніч
New Apartment W-Balcony, Self Check-In At The Renesanso Complex I Cohost
Ціна лише для моб. пристроїв

New Apartment W-Balcony, Self Check-In At The Renesanso Complex I Cohost

9.1
Блискуче 71 відгук
44 м від помешкання
USD 93 USD 84
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Вільнюса
    4.7 км

    Залізничні вокзали

    Vilnius Bus Station
    300 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: з 01:00 до 11:00
    Часті питання
    • У квартирі New Apt, W-Ac In A Central Location I Cohost можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі New Apt, W-Ac In A Central Location I Cohost не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з електрочайником, холодильником і скляним посудом.
    • Квартира New Apt, W-Ac In A Central Location I Cohost розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Vilnius Bus розташований за кілька кроків від квартири New Apt, W-Ac In A Central Location I Cohost.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Вільнюса
    4.7 км

    Залізничні вокзали

    Vilnius Bus Station
    300 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    New Apt, W-Ac In A Central Location I Cohost Вільнюс

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити